C# Software Engineer Boot Camp 2023: Формуємо .Net Full-Stack розробника за три місяці

11.09.2023 - 15.12.2023

CLOSED

ASP.NET FULL STACK ENGINEER BOOT CAMP

Компанія NetLS розпочинає стажування на «.NET full-stack software engineer». 

З 11 вересня починається безкоштовне тримісячне стажування для молодих талантів, які хочуть розвиватись у сфері ІТ. Стажування дозволить учасникам отримати цінний досвід, менторство від досвідчених фахівців та можливість працевлаштування у високотехнологічному середовищі.

Навчальна програма починається з вивчення базового синтаксису мови C#, а також базових принципів ООП.
Основні напрямки навчання:

 1. "Клас" як основний об'єкт в ООП, абстрактні класи, наслідування
 2. Модифікатори доступу, value і reference типи
 3. Інтерфейси, наслідування інтерфейсів
 4. Enum, Struct, Nullable types, delegates, Generics
 5. LINQ робота з колекціями
 6. Створення винятків і їх відстеження, багатозадачність
 7. Атрибути, рефлексія як важливий інструмент в мові С#
 8. Патерни проектування
 9. Робота з базами даних SQL, середовище SSMS

Деталі навчання

Студенти поринули у сферу ІТ та вивчали як шукати проблемні місця коду у великому проекті, а також методи вирішення можливих проблем.

Однією із складових навчання є розробка веб сайту. Стажери мали застосувати свої знання, здобуті у теоретичній частині, на практиці.

Планування роботи

Перед початком розробки була складена дорожня мапа, по якій має рухатись робота над платформою. Це дозволяє зберігати дисципліну і ефективність.

До дорожньої карти входить:

 1. Discovery stage — правильно оприділити задачі та розпочати проект, адже за     вдалого початку формується вдала основа. Для цього проектний менеджер та ментор зібрали всі можливі вимоги клієнта стосовно проекту.
 2. Development stage — якісно розробити узгоджений функціонал. Технічним лідером була розроблена архітектура проекту на основі зібраних і структурованих вимог.
 3. Delivery stage — вчасно поставити і впровадити взяті зобов’язання. Наприкінці проекту, було випущено релізну і стабільну версію веб сайту.

Професійний нагляд

Для успішного процесу навчання та розробки проекту, компанія NetLS надала всі необхідні умови та постійний нагляд зі сторони:

 • Ментора: виконував роль керівника проекту. Стежив за статусом завдань, розподіляв завдання для стажерів та контролював регулярність зустрічей команди з клієнтами 
 • Проектного менеджера: був залучений для запуску проекту та дотримання часових діапазонів
 • Технічного едвайзера: був залучений .Net System Architect для контролю якості коду і пояснення найкращих практик розробки ІТ рішень.

Через залучення професійних керівників, вивчення всіх процесів розробки освітніх рішень у .NET Boot Camp стало злагодженим та сприятливішим для отримання бажаного результату. Вкладені в стажерів знання, впливають на майбутнє їх використання, а також успішність здійснених проектів. Саме в NetLS кар’єра правильно розпочинається з простих але важливих практик.

Фото з галереї FULL STACK ENGINEER BOOT CAMP 2023

Практика

Під час практичної частини курсу наші студенти зіткнулися зі своїми першими професійними викликами. Однією із складових навчання було створити проект при фінансуванні Upshift, глобальної програми Дитячого фонду ООН. 

Замовниками були чотири перспективні студенти, що назвали себе командою “Інкві”. Оскільки у замовників проекту не було конкретних бачення до платформи та її дизайну, для стажерів це стало справжнім викликом. Команда розробників успішно пройшла це випробування завдяки методології Agile, який впровадила у роботу проектний менеджер. Дана методологія передбачала роботу тижневими спринтами з показами демо-версії замовникам, а також щоденними зустрічами між собою, для відслідковуванням ефективності роботи.

В процесі розробки ментор розділив для стажерів завдання на Back-end, Front-end та тестування, відповідно до їх можливостей. Серверна частина сайту (Back-end) написана на об’єктно-орієнтованій мові програмування C# з використанням AspNetCore MVC для веб-додатків, а також Entity Framework для доступу до баз даних. Завдяки цьому внутрішня частина сайту має гнучку модульну реалізацію. Використання цих інструментів є дешевим, доступним і якісним, тому сайт працює швидко і коректно. Публічна частина сайту (Front-end), з якою може взаємодіяти користувач, була створена за допомогою React – бібліотеки JavaScript для створення користувальницьких інтерфейсів. Це дозволяє розробникам створювати динамічні інтерфейси, які легко оновлюються при зміні даних. Зовнішня частина сайту оформлена зручно, оскільки користувачі віддають перевагу зрозумілій системі, з якою можуть розібратися самостійно.

Платформа була запрограмована таким чином, щоб дані користувача та завдання зберігалися в базі даних. Адміністратор може редагувати інформацію про користувачів, створювати для них завдання, визначати теми та складність, а також блокувати користувачів.

В результаті клієнт отримав розроблений вчасно проект і залишився задоволений роботою.

Навички, які отримали стажери

 • Робота з об’єктно-орієнтованим програмуванням: створення більш складних та ефективних програм, організовуючи свій код у відповідності до принципів об'єктно-орієнтованого програмування, створення класів, використання абстрактних класів як шаблонів та використання наслідування для створення нових класів на основі існуючих;
 • Створення та реалізація інтерфейсів;
 • Робота з колекціями;
 • Робота з патернами програмування: розпізнавання проблеми та використання відповідних патернів, використання патернів для покращення архітектури програм та розуміння кращих практик програмування;
 • Робота з базами даних: створення та управління базами даних, оптимізація роботою з базами даних, забезпечення безпеки даних, розв'язування проблем та відновлення даних;

Відгук Наталії Фуштей про навчання у Boot Camp:

Думаю, усі знають про замкнуте коло: «Щоб отримати першу роботу – потрібен досвід, щоб отримати досвід – потрібна робота». NetLS Boot Camp надав чудову можливість розірвати це коло. Мені пощастило бути однією з чотирьох стажерів NetLS Boot Camp. Ми стажувалися протягом трьох місяців кожного повноцінного робочого дня під кураторством досвідченого ментора. Це дало можливість повністю зануритися у навчання й отримати знання та навички, які є необхідними для отримання посади Full-Stack Engineer. Особливо круто було попрацювати на реальному і побачити процес розробки, структуру, труднощі створення програмного продукту, а також отримати досвід працювання у команді.

NeLS, дякую за роль мого провідника у світ ІТ!

Відгук на DOU

Підсумки

В результаті роботи над платформю 2πnk четверо стажерів навчилися працювати в команді, поглибили свої знання в ІТ сфері та навіть створили проект, який повністю відповідає вимогам замовника та виконує всі покладені на нього функції. Ця платформа допоможе учням покращити свої знання, вирішувати проблеми та змагатися з іншими учнями. Студенти, які пройшли стажування, отримали спеціальний сертифікат від NetLS і можливість працевлаштування у високотехнологічному середовищі.

Якщо ви хочете навчатися у наступному Boot Camp та взяти участь у створенні проекту на зразок розробки освітнього програмного забезпечення під час вивчення .NET, стати молодшим розробником для компанії NetLS або доповнити команду за іншою вакансією — заповнюйте форму на  Я ХОЧУ ПРАЦЮВАТИ В NETLS і працюйте разом із нами. Також у компанії NetLS завжди є вільні .NET вакансії на проекти наших замовників.

Фото з галереї FULL STACK ENGINEER BOOT CAMP GRADUATING 2024

 

 

Контактна особа

Олександр Гуценко

Full Stack .NET Engineer

Дата початку:

11 вересень

Тривалість:

3 місяці

Вартість:

безкоштовно

Розмір групи:

4 особи


ВСТУПАЙ ДО НАШОГО ТАБОРУ

Поле недійсне!

Поле недійсне!

Поле недійсне!

Завантажте своє резюме тут (макс. 10Мб; .pdf, .doc, .docx)

Поле недійсне!

Your application was sent successfully.

There was an error sending your application. Please, try again later.

ВСТУПАЙ ДО НАШОГО ТАБОРУ


Контактна особа

Олександр Гуценко

Full Stack .NET Engineer